www.noclegturysty.pl - Pomoc Pokaż inne tematy pomocy

Temat: Kto dla Kogo

Właściciel i twórca Portalu www.noclegturysty.pl będzie nazywany krótko Administratorem.

Portal ten został stworzony przez Administratora, który podczas wakacyjnego wypoczynku najczęściej korzysta z gospodarstw agroturystycznych. Przez kilka lat podróży zetknął się z różnym rozumieniem pojęcia "agroturystyka". Niektóre miejsca bardzo rozczarowywały, inne przewyższały oczekiwania. Dobry opis, plan pokoju, zdjęcia itd. pozwoliłyby zaoszczędzić czasu właścicielom, turystom i na pewno pozwoliłyby uniknąć rozczarowań. Każde miejsce może znaleźć swojego amatora (nawet te gospodarstwa, które Administrator wspomina najgorzej), ale podróżny ma prawo wiedzieć dokąd jedzie i wymagać, by takie podstawowe informacje można było znaleźć samodzielnie na stronach Portalu bez potrzeby zbędnego przepytywania gospodarzy. Portal www.noclegturysty.pl wymaga od Właściciela obiektu podania wielu informacji, ale powinno to turystom ułatwić wyszukiwanie.

Administrator nie ukrywa, że Portal w miarę możliwości będzie się rozwijał, ale w pierwszym rzędzie jest przystosowany do gromadzenia informacji o gospodarstwach agroturystycznych lub kwaterach prywatnych. Dużą wagę przykłada do walorów krajoznawczych odwiedzanych miejsc. Ponieważ tradycyjne podziały na regiony nie są jednoznaczne, Administrator zdecydował się na podział wg mezoregionów.

Jeżeli chodzi o wyszukanie ofert Administrator jestem przeciwnikiem portali, na których wyskakują przed oczy oferty niepasujące do kryteriów wyszukiwania tylko dlatego, że są dodatkowo opłacone. Podróżny ma prawo znaleźć to, co najlepiej pasuje do wybranych przez niego preferencji.